25 Mart 2014 Salı

HAYVAN ÖZGÜRLÜĞÜ AKTİVİSTLERİ AIR FRANCE - KLM REKLAM AJANSINI BASTIHayvan özgürlüğü aktivistleri, Afrika ülkelerindeki maymunları batı ülkelerindeki laboratuvar merkezlerine taşıdığı gerekçesiyle Air France-KLM Hava Yolu Şirketi’nin Şişli’deki bürosunu işgal etti. Aktivistler işgal ettikleri büronun camına “Maymun katili Airfrance” pankartı astı.


 Aktivistler dün öğlen saatlerinde Air France-KLM reklam ajansına girdi, genel müdürün odasının penceresinden “Maymun Katili Air France-KLM” yazılı bir pankart sallandırdı ve Air France-KLM bileti şeklindeki bildirileri sokağa savurdu. Bu sırada ajanstaki birkaç çalışanla eylemciler arasında kısa süreli arbede yaşandı, eylemciler genel müdürün odasına kilitlenerek polise teslim edilmek istendi. Aynı ajansın alt katındaki çalışanlar ise, pankartı halkın görmesini engellemek için ortadan kaldırmaya çalıştı.
Binanın önünde ise maymun kostümlü bir eylemci hayvanların deneyler ve taşıma esnasında yaşadıklarını canlandırırken diğer eylemciler şirketin deney endüstrisi ile bağlarını halka ifşa etti.
#BoykotAirfranceKLM - www.cehennemegidenyol.com

2 yorum:

 1. Sitenizi ilgiyle takip ediyorum. Benim siteyede sizi beklerim. sitem: www.propvpserverlar.com
  Metin2 pvp serverler,
  pvp serverler,
  pvp serverlar

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkürler güzel bir yazı olmuş, evcil hayvan forum sitemiziden daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz.

  YanıtlaSil

 

Copyright © Bağımsız Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri Design by Free CSS Templates | Blogger Theme by BTDesigner | Powered by Blogger