13 Şubat 2013 Çarşamba

Atlantis Sirkini Protestoya Devam!


“Heyecanlı akrobasi gösterileri, fanatik köpeklerin futbol şovu, nefes kesen köpekbalıkları, akıllı foklar ve sevi̇mli̇ penguenler..."

Peki ya gerçekler?

Sirkler, hayvanların zulüm ve işkence gördüğü yerlerdir. Eğlendiğini zannettiğiniz hayvanlar, çivili sopa, kırbaç, elektroşok çubuğu, kanca gibi işkence aletleri kullanılarak eğitilmektedir.

Geçtiğimiz pazar günü, Atlantis sirkinde tutsak edilen ve işkence altında eğitilen hayvanlarla dayanışmak ve bu eğlence adı altında pazarlanan zulmü protesto etmek üzere oraya gittiğimizde, iki aktivist arkadaşımız sirk sahiplerinin fiziksel saldırısına uğradı.

Biz, oradan ayrılırken söyledik, sirklere ve hayvanların sömürüldüğü her türlü yere karşı mücadelemiz büyüyerek sürecektir. Hayvanları şiddet kullanarak eğitenler, protestomuzu da şiddet kullanarak bastırmaya çalıştılar. Ancak yanıldılar, bu kez daha kalabalık, daha canlı ve onların şiddetine inat bir kez daha şiddetten uzak bir şekilde orada olalım.

Bu zalim sektöre destek olmayin.

Hayvanlı sirklere gitmeyin.

Facebook etkinlik sayfası:
https://www.facebook.com/events/311728462263317

3 MART PAZAR GÜNÜ, BU ZULME KARŞI ÇIKMAK İÇİN SİZLERİ DE BEKLİYORUZ. 
Saat: 13.30
Flyinn Shopping Center Önü, Florya İstanbul

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Copyright © Bağımsız Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri Design by Free CSS Templates | Blogger Theme by BTDesigner | Powered by Blogger