14 Ekim 2013 Pazartesi
Can Almadan Yakınlaşmak Mümkün!


14 Ekim 2013 günü Bağımsız Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri'nin çağrısıyla Kadıköy İskele Meydanı'nda bir araya gelen hayvan özgürlüğü aktivistleri, Kurban Bayramı sebebiyle bakliyat dağıtımı yaptı.

Kadıköy-Eminönü iskelesi önünde bir araya gelen hayvan özgürlüğü aktivistleri can almadan da paylaşım ve yakınlaşma yapılabileceğini gösterme amacıyla sembolik bakliyat yardımı yaptı. 

"Amacın yakınlaşma, yardımlaşma ve toplumsallaşma olduğu Kurban'da, bir hayvanı öldürmeden de ihtiyacı olan insanlarla yakınlaşmak mümkün. 600-700 TL civarı bir parayla, bir hayvanı öldürerek 10 kişiyi doyurmak yerine, bu parayla bakliyat alarak çok daha fazla insanın karnını doyurabilirsiniz. Bu yüzden Bağımsız Hayvan Özgrülüğü Aktivistleri olarak, can almadan da yakınlaşılabileceğini gösterme amacıyla sembolik bakliyat yardımı yapıyoruz." diyen aktivistler, keselere koydukları bakliyat ürünlerini halka dağıttı.

***0 yorum:

Yorum Gönder

 

Copyright © Bağımsız Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri Design by Free CSS Templates | Blogger Theme by BTDesigner | Powered by Blogger